Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 18 May
kl 17:00 - 19:00
Trening E-Sport - 4+5 klassinger
E-Sport   Agenda; Hva er E-Sport?, Grupperegler, hvilke…
Tue 18 May
kl 19:30 - 21:30
Trening E-Sport - Ungdomstrinn(Ungdomsskolen)
E-Sport   Annet   Agenda; Hva er E-Sport?, Grupperegler, hvilke…
Wed 19 May
kl 17:00 - 19:00
Trening E-Sport - 6+7 Klasse
E-Sport   Agenda; Hva er E-Sport?, Grupperegler, hvilke…
Thu 20 May
kl 18:00 - 22:00
Fritidsklubben - Gaming
Påmelding gjøres her: …
Mon 31 May
kl 19:00 - 20:30
Årsmøte Nannestad IL 2021
Nannestad IL  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 13 May
kl 18:00 - 22:00
Fritidsklubben - Gaming
Påmelding gjøres her: …   Les mer  
Wed 12 May
kl 17:00 - 19:00
Trening E-Sport - 6+7 Klasse
E-Sport  
Agenda; Hva er E-Sport?, Grupperegler, hvilke…   Les mer  
Tue 11 May
kl 19:30 - 21:30
Trening E-Sport - Ungdomstrinn(Ungdomsskolen)
E-Sport   Annet  
Agenda; Hva er E-Sport?, Grupperegler, hvilke…   Les mer  
Tue 11 May
kl 17:00 - 19:00
Trening E-Sport - 4+5 klassinger
E-Sport  
Agenda; Hva er E-Sport?, Grupperegler, hvilke…   Les mer  
Fri 7 May
kl 18:00 - 21:00
DOTA 2
E-Sport  
Innføring i Dota 2 - 10 plasser tilgjengelig.…   Les mer  
Thu 6 May
kl 18:00 - 22:00
Fritidsklubben - Gaming
Påmelding gjøres her: …   Les mer  
Wed 5 May
kl 17:00 - 19:00
Trening E-Sport - 6+7 Klasse
E-Sport  
Agenda; Hva er E-Sport?, Grupperegler, hvilke…   Les mer  
Tue 4 May
kl 19:30 - 21:30
Trening E-Sport - Ungdomstrinn(Ungdomsskolen)
E-Sport   Annet  
Agenda; Hva er E-Sport?, Grupperegler, hvilke…   Les mer  
Tue 4 May
kl 17:00 - 19:00
Trening E-Sport - 4+5 klassinger
E-Sport  
Agenda; Hva er E-Sport?, Grupperegler, hvilke…   Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:00 - 22:00
Fritidsklubben - Gaming
Teiealleen 31, 2030 Nannestad
Påmelding gjøres her: …   Les mer  
Wed 28 Apr
kl 17:00 - 19:00
Trening E-Sport - 6+7 Klasse
E-Sport  
Agenda; Hva er E-Sport?, Grupperegler, hvilke…   Les mer  
Tue 27 Apr
kl 19:30 - 21:30
Trening E-Sport - Ungdomstrinn(Ungdomsskolen)
E-Sport   Annet  
Agenda; Hva er E-Sport?, Grupperegler, hvilke…   Les mer  
Tue 27 Apr
kl 17:00 - 19:00
Trening E-Sport - 4+5 klassinger
E-Sport   Annet  
Agenda; Hva er E-Sport?, Grupperegler, hvilke…   Les mer  
Sat 13 Mar
kl 12:00 - 15:00
Åpen E-Sport for 4-7 Klasse
E-Sport   Teiealleen 29
Åpen E-Sport for 4-7 klasse. Det vil…   Les mer  
Fri 12 Mar
kl 18:00 - 21:00
Åpen E-Sport for 4-7 Klasse
E-Sport   Teiealleen 29
Rommet er åpent for E-Sport Fredag 12.03…   Les mer  
Wed 3 Mar
kl 18:00 - 22:00
Åpen E-Sport -
E-Sport  
Åpen kveld, ingen organisert trening. Spill det…   Les mer  
Wed 3 Mar
kl 18:00 - 21:00
Håndballmøte.
Nannestad IL  
Rune Moe, Håndballmøte J13.   Les mer  
Tue 2 Mar
kl 18:30 - 20:30
Årsmøte Nannestad Fotball
Fotball (gruppe)  
Møt opp i lokalene til Esport eller på teams   Les mer  
Fri 5 Feb
kl 18:00 - 20:00
Test
Nannestad IL   Løp   Kingos gate 20
Dette er et testarrangement.   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 17:00 - 20:00
Styremøte Diskgolf
Nannestad IL  
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Nattravnene
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Nattravnene
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Nattravnene
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Nattravnene
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline